Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Trudna sprawa do rozwiązania


Gość Basia333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basia333

Witam, nie wiem co mam robic, proszę o rade. Zacznę od tego ze jestem lesbijka i nie uznaje innej relacji z chłopakami jak czysto przyjacielskiej. Ostatnio jednak zaczelam sie podobać pewnemu chłopakowi, który znany jest z tego ze jest strasznym kobieciarzem. Nie podoba mi sie jak traktuje inne dziewczyny; zwykle na imprezach interesuje sie juz mocno pijanymi dziewczynami i zamyka sie z nimi w pokoju...nie trzeba tego komentować. Z mojej strony to czyste koleżeństwo. On jednak nie wie, ze jestem lesbijka i myśli ze "odpycham" go bo sie z nim droczę. Nie chce mu powiedziec tak wprost. Wydaje mi sie, ze postanowił mnie "zdobyć" bo nie jest przyzwyzajony do tego, ze dziewczyna mu sie opiera i nie traktuje go poważnie. Ostatnio wyszła taka sytuacja, ze rozmawialiśmy o wyjściu do restauracji. Ja byłam przekonana ze idziemy z grupka znajomych, wiec sie zgodziłam. Chcąc umówić sie na konkretny termin, wyszło ze zapraszał tylko mnie :/ Nie chce żeby to wyglądało jak "randka", chciałbym żeby zobaczył ze z mojej strony na nic więcej nie może liczyć, ze to tylko spotkanie. Nie wiem co robic, tak jak mówiłam, sytuacja jest o tyle trudniejsza, ze jest to typ kobieciarza wiec nie wiem czy traktuje mnie poważnie czy wg niego jestem kolejna dziewczyna "do zabawy". Proszę o rade, spotkanie w ta sobotę a ja kompletnie nie wiem jak sie zachować.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

To ty lepiej zastanów się dobrze, czy rzeczywiście jesteś lesbijką. Bo prawdziwa les miałaby w głębokim poważaniu płeć przeciwną, a skupiałaby się tylko i wyłącznie na kobietach.

A co do tego chłopaka to myślę, że chce Cię tylko zaliczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...