Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Do kobiet/ dziewczyn wychowanych bez ojca,


Gość mała_micha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mała_micha

bo ten zmarł bardzo wcześnie, a matka nie weszła w nową relację.
Jak wyglądają Wasze związki?Jesteście w jakiś?Jesteście ze starszymi facetami?
Pytam, bo moja historia związków jest tragiczna. Nie kręcą mnie chłopacy w moim wieku, tylko starsi o 12 lat minimum.
Boję się, że nigdy nie ułożę sobie życia, nie umiem...
Najbardziej kręci mnie w tych starszych ta wiedza świecie, doświadczenie i taka męskość (tak, możecie mnie wysmiać).
Może to głupie, ale podobają mi się tacy, którzy coś potrafią i mi to pokazują (tacy na zasadzie "Ja Ci pomogę, ja Ci pokażę"), tacy od których bije ciepło i nie są modelowato wylaszczeni-zwykli, zadbani, ale tacy "ojcowscy" z wyglądu...
Jestem psychiczna?;(

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś psychiczna! To, że wychowałaś sie bez ojca nie wpływa na upodobania. Ja mam 16 lat, mam wspaniałą zdrową relację z tatą, a też podobają mi się starsi.
Lubię w nich tę dojrzałość, męskość i potęgę i doświadczenie... Moja mama wychowała sie bez ojca i jest z moim tatą w zdrowym długim i pięknym związku! To zależy od podejścia. Już lepiej, by kręcili cię starsi, niż gdyby ci się podobali młodsi bo to już podchodzi pod pedofilię. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość mała_micha

Byłam w związkach z takimi w swoim wieku, równie dobrymi i ciepłymi, ale to nie było to. Nie byli tacy, jak są Ci starsi.
Kiedy poznałam pierwszy raz starszego faceta i się w nim zakochałam (jest mi bliski do dziś, w jakiś tam sposób), poczułam, że TO jest właśnie to, że wiem kogo szukam.
Od tego momentu wybieram tylko takich, z tymi konkretnymi cechami (o których pisałam).

Odnośnik do komentarza

To normalne, że wybierasz starszych! Brakuje Ci ojca i liczysz na ojcowskie zachowania ze strony partnera. Mije dwie kolezanki, ktore wychowywaly sie bez ojcow, maja teraz facetow starszych o siebie o 20 lat. Dla mnie to przesada, ale podobno milosc nie wybiera. Sadze jednak, ze wybraly tak ze wzgledu na brak ojca, potrzebe spedzania czasu z kims starszym, bardziej doswiadczonym. Moj chlopak ma tyle lat co ja i uwazam, ze to najlepszy wybor jesli Twoj mezczyzna nie jest od Ciebie starszy o wiele. Przynajmniej macie o czym rozmawiac, macie wspolnych znajomych, lubicie to samo, masz pewnosc ze nie ma zony i dzieci. Lepiej wchodzic w dorosle zycie z kims w podobnym wieku.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Zależy jaki trzydziestoletni mężczyzna. Bo jeśli taki po przejściach, to owszem. No ale taki, który to skacze z kwiatka na kwiatek, nadal imprezuje jak nastoletni chłopak przy czym nie stroni od alkoholu, to chyba raczej mentalnie nadal będzie niedojrzały, do takiego związku. ^-^

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Ale zauważ, że miałabyś trzy w jednym:-) Bo patrz. Załóżmy taki facet po 50. tce to, mógłby za dnia być kochanym i opiekuńczym dziadziusiem, który to obsypywałby Cię drogimi prezentami. W godzinach popołudniowych zmieniłby się w super tatę, który nie żałuje hajsu dla swojej jedynej córeczki i także kupowałby Ci wszystko, co tylko byś sobie zażyczyła. No a w natomiast wieczorem, mógłby być chociażby boskim kochankiem.

Ty się zastanów, bo nawet nie wiesz co tracisz xD

Odnośnik do komentarza
Gość mala_micha

Tak, wy młodzi tylko o tym czlonku gadacie. A ja wcale na seks nie lecę. Jest ważny, ale dla mnie nie najważniejszy.
To o czym piszę zrozumieją nieliczni.
I w sumie boli mnie to, że nie umiem ułożyć sobie życia:(

Odnośnik do komentarza
Gość Paulaaa3

Moj tata rowniez zmarl gdy bylam mała. Zauwazylam ze podswiadomie szukam oczekuje od faceta takiego ojcowskiego zachowania, tzn takiej opieki, troski, zainteresowania. Zwracam uwage glownie na wysokich chlopakow, chcac poczuc sie przy nich jak mala dziewczynka, byc przytulana itp. Najgorzej bylo gdy chlopak zachowywal sie nierozsadnie, niedojrzale, no jak dzieciak.. Ja zawsze oczekiwalam przeciwnego zachowania.. Nie jestem pewna ale to prawdopodobne ze byc moze przez brak ojca patrze teraz w taki sposob na mezczyzn.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...