Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból głowy i pod brwiami przy ruszaniu oczami


Sarra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedzieli jestem dość mocno naziębiona. Mam katar, który przechodzi, ale jest strasznie śluzowaty i kleisty, są też kawałki ropy. Kaszel, który mi się nasila, stał się bardzo duszący i mokrawy. Prawdopodobnie miałam też stan podgorączkowy, ale nie mierzyłam temperatury czego teraz żałuję. W poniedziałek i wtorek nie poszłam do szkoły. W środę i czwartek musiałam już iść. Byłam wczoraj u lekarza. Płuca mam czyściutkie, ale okazało się, że mam stan podgorączkowy 37,8. Od rana temperatura wzrasta. Miałam z rana 38,9 a obecnie 39,1. Zauważyłam też, że od rana nie mogę ruszać oczami, bo boli mnie głowa i pod brwiami. Nie mogę też przetrzeć ich, bo również bolą i są te oczy tak dziwnie uwypuklone. Kręci mi się w głowie. Bolą mnie też kości. Dodam, że na początku lutego miałam zmieniane okulary z -2.50 na ponad -7.50. Przyzwyczajenie się moich oczu trwało prawie 3 tygodnie - miałam zawroty głowy i zamazany wzrok z bliska. Do teraz widzę trochę zamazanie w tych okularach nowych, ale jest lepiej. Niestety muszę nosić dwie pary - nowe do dali oraz słabsze do czytania i pisania. Czy to zatoki?

Odnośnik do komentarza

nastepny pajac reklamujacy jakis g0wno warty lek. Powinno sie banowac takie cos. Mam podobne bole i zgrubienie pod brwiami. Ciezko roszac oczyma i boli. Wzrok nieostry. Przeszlem przewlekle kilkuletnie zapalenie zatok. Objawy zmniejszyly sie po usunieciu paru zebow. LAryngolodzy twierdza ze tam nic niema. Tomografia nic niepokazuje niby czyste. Dodam ze szybko sie mecze, zeby po wyrwaniu goja sie okolo 2 mies (sama rana) po 2 krotnym czyszczeniu zebodolu. Niewiadomo co jest przyczyna tak znikomej reakcji naprawy. Alergie wykluczone. Wymazy nic niepokazuja. Crp w normie. A boli i oczy zle dzialaja. Jakby cos przeszkadzalo ruchom galki ocznej. Jakby 2 bulwy podluzne, wyglada jakby tkanka miesniowa ale niewiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...