Skocz do zawartości
Forum

Nerwica, depresja, stany lękowe


Rekomendowane odpowiedzi

Od 5 lat zmagam się z różnymi problemami. Zaczęło się w gimnazjum, popadłam w nieodpowiednie towarzystwo zaczęły się problemy z alkoholem i papierosami. Przez to pojawiły się problemy w domu, z rodzicami ciągłe kłótnie, z najlepszą przyjaciółką też. To wszystko sprawiało, że czułam się bardzo nieszczęśliwa i najczęściej pod wpływem alkoholu nasilały się te emocje. Sięgnęłam raz po żyletkę i tak się skończyło bliznami do dzisiaj. Od 3 lat bardzo się zmieniłam, rzuciłam tamte towarzystwo a z rodzicami naprawdę dobrze się dogaduję. Jednak pojawiła się depresja i stany lękowe. W pierwszej klasie liceum nie było mnie w szkole przez miesiąc, później także zdarzały się długie przerwy w niechodzeniu do szkoły. Przez to zawsze miałam problemy, w klasie nie mam zbyt wielu znajomych. Nauczyciele też za mną nie przepadają. Chodziłam do wielu psychologów ale to nic nie dało. Nauczyciele czepiają się mnie, że opuszczam i mogę być nieklasyfikowana. Ale moje lęki są czasem zbyt silne by pokazać się w szkole. Jestem teraz w klasie maturalnej, zrezygnowałam z matury bo mam zbyt wiele zaległości. Teraz też chodzę w kratkę. Powinnam się zgłosić do lekarza ale czasem lęki mijają i czuję się naprawdę świetnie, myśląc że jest już dobrze one i tak po jakimś czasie wracają. Czuję się bezradna i wiem że w przyszłości może być jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś się zgłosić do lekaża psychiatry. On na pewno ci dobieże dobre leki. Ją tak miałam jak ty tylko że od 5 lat mam dobre lekarstwo jak po myślę o samobójstwie to patrzę na syna i mi przechodzi bo nie chcę go stracić. Tak więc proszę idźjak naj szybciej do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...