Skocz do zawartości
Forum

problem z facetem


Gość sydney25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sydney25

Witam. Od roku jestem z chłopakiem. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie ostatnie 3 miesiące. Od tego czasu zaczął być nerwowy. Bywają dni ze wkurzaja go pytania które dzień wcześniej były dla niego normalne i normalnie na nie odpowiadał. Potrafi zdenerwowac o głupotę i nie widzi w tym nic zlego. Owszem nie raz przyznal ze czasami za szybko sie denerwuje ale gdy przychodzi ten moment to cjyba nie kontroluje tego.Ogólnie ma ciężki charakter, nawet u niego w rodzinie to mówią, jest strasznie uparty. Mógłby mi ktoś doradzić co z tym zrobić? Tylko proszę aby nie było rad w stylu "zostaw go" tylko w jaki sposób z Nin rozmawiać, co robić w takich sytuacjach. I uprzedzam pytanie, nigdy nie wyciągnął do mnie rak.

Odnośnik do komentarza

3 miesiace... więc moze od tego czasu cos sie wydarzylo lub stało co wpłynęlo w niekorzystny sposob na jego zachowanie? Rozmawialas z nim o tym pod tym kontem? A moze najzwyczajniej ma duzo stresu i denerwuja go glupoty?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość sydney25

No właśnie nie było jakiegoś wielkiego przełomu w naszym związku. Nie wydarzyła się żadna wielka kłótnia która mogłaby mieć wpływ na to. Nie ma stresu ani w pracy ani w domu. On ogólnie jest nerwowy, nawet w stosunku do swoich rodziców. I nie mówię tutaj o przemocy fizycznej tylko po prostu łatwo można go wyprowadzić z równowagi. Jego tato i dziadek mają taki sam charakter. Ale do tej pory nie denerwowal się takie drobnostki i nie robil tego z taki "hukiem". Rozmawialam z nim o tym i owszem przyznaje rację ze czasami za szybko sie wkurza ale ja nie chce bać się powiedzieć cokolwiek w obie ze to właśnie będzie ten moment i on się wku*wi i poklocimy się o jakąś dzieciniade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...