Skocz do zawartości
Forum

Bardzo dziwne obiawy pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu 2015 pojechalem ze swoja dziewczyna na wakacje 200km od domu. Bylismy tam 3 dni w pokoju bylo bardzo goraco i nie moglismy spac. W nocy bylo mi bardzo goraco i zaczela mnie bolec glowa i pulsowac. Po powrocie w ten sam dzien dobrze sie czulem i poszedlem na impreze na ktorej wypilem sporo alkocholu. Rano obudzilem sie z ogromnym uczuciem niepokoju i leki przez 2 dnieczylem sie z tym az nie wytrzymalem i poszedlem do lekarza rodzinnego u ktorego rozplakalem sie jak male dziecko. Przepisal mi mieszanke na uspokojenie i po kilku dniach lęk praltycznie zanikl. Po kilkubtygodniach znowu wypilem wiecej alkocholu i znowu to samo i kilka krotnie jeszcze. Reakcja na alkochol to silny lek i bule glowy oraz swiatlowstret. Lecz obiawy ustepuja po kilku dniach. Nie wiem co mi jest bylem juz u kilku lekarzy ,czekam teraz na rezonanz glowy i konsultacje z endokrynologiem poniewaz mam podwyższona prolaktyne prawie 2 krotnie. Prosze o rade opinie cokolwiek...

Odnośnik do komentarza

Eryk, niestety przez Internet nie można postawić diagnozy i stwierdzić, co Ci dolega. Bardzo dobrze, że poszedłeś do lekarza i robisz specjalistyczne badania. Jeśli reakcja na alkohol jest taka, jaką opisujesz, najprostszym rozwiązaniem będzie ograniczenie spożycia alkoholu czy też całkowita abstynencja. Poczekaj jednak na wyniki badań i to, co powiedzą lekarze. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...