Skocz do zawartości
Forum

Czy to depresja?


Gość Michalina9600000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michalina9600000

Mam 20 lat. Mam pełną rodzinę, myślę że normalna, nie brakuje mi niczego. Myślę że jestem całkiem ładna. Ale od jakiegoś czasu czuje się okropnie. Mam nerwice od lat, od dawna czuje kłucie w sercu, nerwica się nasilila, codziennie płacze po kilka razy. Leżę 70% dnia w łóżku najchętniej bym ciągle spala. Szarpia mną emocje. Dodatkowo mój chłopak nie rozumie, że potrzebuje więcej jego bliskości, chociaż nie widzieliśmy się trzy tygodnie ( dla niego to tylko moje lamenty). Pisze w tym roku mature to dodatkowy stres i po prostu przestalam sobie z tym wszystkim radzić. Właściwie nie wychodzę z domu, omijam znajomych bo boję się z kimkolwiek spotkac ( tzn nie mam ochoty i mam stres) czuje ze nikt mnie nie rozumie. A ta myśl beznadziejnosci i ten stres nerwy nasilaja się z dnia na dzień a ja mam coraz bardziej dosyć. Co moge z tym zrobic? Mam dosyć ciągłego plakania i poczucia, że nikogo nie obchodzę i ze jestem sama. Bo owszem, czuje się okropnie samotna, bo zaczęłam rozmawiać z własnym kotem( mogę jej się wyplakac jakby mnie rozumiała).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...