Skocz do zawartości
Forum

bardzo was prosze o porade


Gość flaga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ktory do mnie powraca i z ktorym nie umiem sobie poradzic a mianowicie spory czas temu obrazilam na internecie obce mi osoby(padaly bardzo brzydkie przeklenstwa z mojej strony),chcialabym bardzo serdecznie te osoby przeprosic (obecnie lecze sie na nawrot silnej depresji mam problemy z nerwami tez)gdyz bardzo zle sie z tym czuje;(((do tych co moglam (i znalazlam.na necie wyslalam przeprosiny)niestety nie umiem odnalesc osob sprzed lat ktore tez obrazilam na internecie.Co moglabym zrobic w tej sytuacji zeby pozbyc sie tych okropnychvwyrzutow sumienia i zyc spokojniej ze osoby ktore obrazilam zostaly przeproszone.

Odnośnik do komentarza

Trudno coś poradzić, jeśli wiesz na pewno, że tamtych osób już nie można odszukać.
Nie wiem o jakiej skali obrażania piszesz, ale z dużym prawdopodobieństwem tamte osoby wcale już o tym nie pamiętają.
Najważniejszą sprawą jest fakt, że żałujesz swoich czynów. Jeśli jest to szczere, to już zostało wybaczone.
" Idź i nie grzesz więcej" ;) To są mądre słowa, bo nie potępiają, a odpuszczają, i już od Ciebie zależy czy z czystym kontem będziesz szła do przodu, bez tego garba.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

flaga, wirtualny świat, poczucie bycia anonimowym i do tego łatwe wpadanie w złość sprzyjają agresywnym zachowaniom w Internecie, co miało miejsce w Twoim przypadku. Wierzę, że szczerze żałujesz swojego zachowania, ale obawiam się, że już po jakimś czasie to niemożliwe, by odszukać osoby, którym naubliżałaś. Wiesz, że zachowałaś się niestosownie. Masz poczucie winy. Wysuń wnioski na przyszłość i postaraj się nie popełniać tych samych błędów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...