Skocz do zawartości
Forum

Dość życia


Gość Jessienna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jessienna

Wątpię ze to coś pomoże, ale zdecydowałam się tu napisać.
W tym roku będę mieć 18 lat, i nie wiem co się ze mną dzieje, co mam z sobą zrobić. Coraz częściej myślę o śmierci, dopadają mnie czasem leki, ze do końca życia będę sama, że sobie nie poradzę w przyszłości.
Zauważyłam niedawno, że od kilku lat dość dobrze udawałam, że wszystko jest "okey". Nie przeszkadzało mi to, do czasu. Po prostu mam już dosyć tego, coraz częściej zamykam się w sobie, nie mam ochoty na wychodzenie ze znajomymi. Czuje się nikim. Coraz częściej sięgam po żyletki, ludzie mnie drażnią coraz bardziej, meczy mnie ich towarzystwo. Szkoła i praktyki, to prawdziwa mordęga.
Coraz więcej mam kompleksów. Wcześniej nie widziałam w tym nic dziwnego, w moim zachowaniu. Ale patrząc na innych ludzi, na swoje rodzeństwo, czuje się inna...

Odnośnik do komentarza

Jessienna, Twoje objawy są niepokojące i mogą wskazywać na rozwój zaburzeń depresyjnych. Powinnaś niezwłocznie skonsultować się z psychologiem albo lekarzem psychiatrą, który mógłby Cię rzetelnie zdiagnozować. Myśli o śmierci, samookaleczanie się, lęki, unikanie towarzystwa, kompleksy - to wszystko bardzo mocno wskazuje na depresję. Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc! Możesz zadzwonić np. na anonimowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie nr 116 123. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...