Skocz do zawartości
Forum

Chłopak


Gość Izaxd02

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chodzę do pierwszej gimnazjum. Byłam zakochana jakiś czas w koledze z klasy w wzajemnością ale jakoś nam nie wyszło i w sumie o nim zapomniałam jak i on. W klasie jest jeden dziwny typ, który jest okropny. Zacznijmy od początku. Mam krótkie włosy. Kolega (nie wiem czy mogę go tak nazwać) od początku mi dokuczał w sumie. Potem było "cześć" i takie tam. On jest strasznym typem dlatego, że jest nie miły, obraża wszystko i wszystkich, jest bardzo odważny, jest ładny prawie każda dziewczyna na niego leci. Koleguje się nawet ze starszymi dziewczynami. Ale wracając do tematu. Znowu mnie obrażał jak i moich przyjaciół. Przeciwstawiłam się mu. Też go ośmieszam. Na lekcjach jak coś mówi to mu odpyskowuje. Ale ostatnio coś się zmieniło. Od tygodnia się na mnie bardzo dużo patrzy. Nawet przestał mnie obrażać o to że jestem "chłopakiem" czy coś w tym stylu. Mam wrażenie że wpadłam mu w oko i w sumie dlatego tu o tym piszę bo się gubię. Mi on też się chyba spodobał. Moja koleżanka, która chodziła z nim do klasy opowiadała że był zakochany w jednej dziewczynie z klasy przez całą podstawówkę. Ale podrywał ją i dwa razy pytał o chodzenie ale mu odmówiła. Ogólnie była nie miła wobec niego. Dlatego ja już sama nie wiem. Chciałam to sprawdzić więc usiadłam ostatnio za tym w którym byłam zakochana. Pani nam zwracała uwagę, bo gadaliśmy i takie tam. On natomiast był dziwny jakby był zazdrosny tak to wyglądało. Wcześniej pisałam też że się patrzy i że mnie nie obraża ale jest nie miły tylko, że mniej (nie jak na początku). Proszę doradźcie mi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...