Skocz do zawartości
Forum

Koszmary senne u 13-latki


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Miałam okropny koszmar. Jestem osobą dosyć wrażliwą i trudno zapomina mi się różne zdarzenia...sen był postaciami z różnych horrorów. Ale problem w tym że ich nie oglądam, ani nie czytam: Mój chłopak w strasznym makijażu chce wejść do mojego mieszkania przez balkon ale ja nadążam go zamykać (cały czas pracuję przy komputerze). On znika. Że ktoś za mną podaje mi jakieś dokumenty z jednej i drugiej strony. Odwracam się i za mną stoi straszny chłopak. Rano obudziłam się chora. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli sen był koszmarem, to pewnie w twoim życiu jest coś niepokojącego.
1- chłopak, który cię przeraża. Może podświadomie czujesz, że nie jest odpowiednim partnerem?
2- Komputer...Może zbyt wiele siedzisz przed komputerem, może powinnaś wyjść, pobiegać lub potańczyć, odświeżyć umysł, zmęczyć się fizycznie.
Może straciłaś równowagę między potrzebami fizycznymi i umysłowymi? A do rozwoju, do prawidłowego działania, taka równowaga jest bardzo potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość Smile Sofka

Możliwe że ma pani rację. Ostatnio dużo czasu siedzę przy komputerze. Lecz teraz nie mogę robić żadnych ćwiczeń, ani wyjść na dwór, ponieważ jak wspomniałam jestem chora (mam grypę). Lecz zapomniałam powiedzieć coś bardzo ważnego. Ten chłopak to mój były chłopak. Szukałam dużo w internecie też o chłopcu co za mną stał. Okazało się że to zwykła postać z horroru, ale z książki horroru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...