Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem kim chce być. :(


aniy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat . Pracuje w Holandii w fabryce. Nie chcę pracować tam do końca życia. Chciałabym pójść do jakieś szkoły z zawodem ale nie wiem co chce w życiu robić. Niby mam marzenia o tym żeby być sławną jako pisarka. I zwiedzać świat. Boje się że moje marzenia nigdy się nie spełnią. A ja bardzo bym chciała wydać książkę. A co do jakiegoś chwilowego zawodu nie wiem kim chce być. Chce być wolna , nie chce być w związku z żadnym chłopakiem. Zamiast się cieszyć że zarabiam i że stać mnie na wszystko to wolę martwić się o przyszłość co będzie dalej. Mam różne negatywne myśli co do przyszłości częściej marzę niż spełniam . w Holandii mi jest lepiej niż w Polsce ale jednak mi czegoś brakuje. :(

Odnośnik do komentarza

A myślałaś o pracy w agencji reklamowej jako copywriter? Z tego co piszesz wynika, że ta praca mogłaby się dla Ciebie okazać idealna ;)
Może zainteresuje Cię kurs w Szkole Mistrzów Reklamy? W tym roku wprowadziliśmy program odroczonej płatności, czyli za 80% czesnego płacisz dopiero po znalezieniu pracy :) Prawie wszyscy nasi absolwenci pracują w zawodzie, odnoszą sukcesy i są spełnieni ;)
Zapisy kończą się już za parę dni
Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem ;)
--

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...