Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie radzić z obojetnoscia :(


Rekomendowane odpowiedzi

Może faktycznie nie kocha?
Nie przymusisz go do miłości,
Możesz w tej sytuacji się rozwieść,
Możesz też nauczyć się żyć "obok" niego, siebie stawiając na pierwszym miejscu, nie przejmując się mężem i jego odczuciami. Mam tu na myśli to, że jak coś robisz dobrze, to pochwal siebie, bądź z siebie zadowolona, nie oczekuj pochwał, to wtedy i złe słowa nie zranią cię.
Można się tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza

Madziulla88, jeśli twierdzisz, że Twój związek jest toksyczny, warto się zastanowić, czy w ogóle chcesz w nim tkwić. Jeśli tak, to oboje z mężem powinniście dołożyć wszelkich starań, by naprawić Wasze małżeństwo. W tym przypadku najlepiej sprawdziłaby się psychoterapia małżeńska. Pytanie tylko, czy mąż wykaże inicjatywę i chęć skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Możliwe, że on nie widzi problemu i nie będzie chciał niczego naprawiać? Niemniej jednak życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mialam podobnie. Bylam w związku małżeńskim prawie dwa lata mój facet nie docenial mnie. Byl obojętny na to co robie, on zresztą sam robil co chce. Moje ciągle " spiny" że jest zimny i ze go nie obchodzę doprowadzaly do cichych dni. Potrafil powiedzieć do mnie ze go wku***am, " spie****aj. Ale gdy grozilam rozwodem to nagle robil się potulny jak baranek. Rozstalam się z nim. Powiem ci szczerze, jeśli nie czujesz się spełniona w związku to znaczy ze to jeszcze nie ten. Wiadomo są wzloty i upadki, ale związek to więź dwóch ludzi a nie Pan i podwładna, która traktuje jak chce. Każdy zasługuje na szacunek. Zastanów się nad przyszłością. On się nie zmieni na lepsze, jeśli już to na gorsze.

Odnośnik do komentarza

To, że się nie zmieni już wiem :(
Zrozumiałam to po urodzeniu 2 dziecka.
Mój mąż jak jestem w domu jest nawet ok, ale wystarczy wyjście do rodziców zaczyna się awantura.
Nie mówi mi, że mnie kocha. Duszę się już w tym związku wiele razy zostaje odrzucona z jego strony.
Nie wiem co robić.
Wiem, że o dzieci by walczył w sądzie boję się że może wygra

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...