Skocz do zawartości
Forum

Szukam pomocy !


Gość ktosmaly

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem co mi się dzieje od paru dni mam jakieś lęki. Nie mam ochoty rozmawiać z ludźmi a z drugiej strony chce iść gdzies, mam dziwne mysli (czesto samobojcze), biore tabletki na uspokojenie, chce zerwac z dziewczyna poniewaz uwazam ze ona jest problemem a tak pewnie nie jest, jestem chorobliwie zazdrosny . Moze spowodowane jest to przez to ze ona ma dużo kolegow, przyjaciół przeciwnej płci. Nie wiem co zrobic to nie jest ostatni problem. Czuje sie rowniez zerem, nikt nie potrafi zrozumiec ze nie chce sie uczyc mimo "możliwości". Oni wszyscy chca zebym był kims wiecej a ja uwazam ze to nie ma sensu bo napewno odbiore sobie zycie przed 18. Nie widze sensu zycia, nie wiem co mam robic potem, ja juz chce odejsc ale sie boje. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze juz powoli sie niszcze. Zaczalem palic, popijac i brac te leki. Nikt mnie nie docenia a chcialbym z kims porozmawiac, ale tak normalnie z kims kto to zrozumie bo reszta osob to jeszcze niedojrzale gnojki. Czy jest w stanie mi pomoc jakas osoba? Powie mi ktos jak nie byc zazdrosnym o dziewczyne? I jak myslicie czy warto isc do psychologa? Jezeli ktos umie pomagac i chce mi pomoc Napisz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...