Skocz do zawartości
Forum

Problem z kontaktem z innymi ludźmi


Gość kolo12237

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym podzielić się moim problemem.
Otóż mam 20 lat i zacząłem zauważać że mam wielkie problemy w kontaktach z innymi ludźmi.
Zawsze byłem bardzo nieśmiały i to był mój największy problem, ale moje życie w szkole jakoś tam wyglądało.
Zazwyczaj miałem w klasie jednego dobrego kolege i kilku innych z którymi mogłem pogadać (chociaż od zawsze miałem
problemy z rozmową przez moją nieśmiałość i rozmowę zazwyczaj prowadził kolega). Jednak nie przejmowałem się tym aż tak
bardzo, gdyż miałem nadzieję że z tego wyrosnę, jednak czas minął a ja czuję się coraz gorzej. Niedawno rozpocząłem
studia i od początku zacząłem czuć się gorzej
niż kiedykolwiek. Nie potrafię wkomponować się w grupę, na początku izolowałem się od niej, z czasem zacząłem jednak
podejmować próby kontaktu, jednak nie mam pojęcia o czym z nimi rozmawiać. Doszło do tego że stoję obok nich i nic nie
mówię nawet kedy chcę to nie potrafie nic z siebie wyksztusić, uważam że jest to żałosne, ale nie potrafię tego zmienić.
O kontaktach z dziewczynami nwet nie piszę bo takowych wogóle brakuje w moim życiu, choć wiem że już dawno powinienem
zacząć kontakty z nimi.
Doszło do tego że zacząłem myśleć o wskoczeniu pod tramwaj, ale nie chce umierać, bo mam nadzieję że da się to wszystko
jeszcze zmienić. I tu pojawiają się pytania: co robić? jak żyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...