Skocz do zawartości
Forum

Co zrobic, zeby sie nie przejmowac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może to co napisze nie jest jakimś ogromnym problemem w porównaniu z innymi tutaj, jednak bardzo utrudnia mi to zycie... Chodzi o to że zawsze sie wszystkim przejmuje. Az za bardzo. Wczoraj "pokłóciłam" sie z przyjaciółką. Poszło o to, że uważa że chce odbić jej chłopaka ktory jej sie podoba. Zadzwonił do mnie i zapytał czy przyjdę do nich na imprezę. Ja go nie znam (jedynie imie i nazwisko) i nie jest w moim guście. A poza tym nie odbilabym chłopaka przyjaciółce. Wczoraj własnie napisała mi żebym sie do niej nie odzywała i jaką ja jestem przyjaciółka... Wiem, że nic nie zrobiłam. Nie mam nic na sumieniu, jednak bardzo sie tym przejmuje. Boje sie że sobie bez niej nie poradzę. Ogolnie rzecz biorąc przez nią pojawiają sie moje problemy i przez nią jestem mało lubiana w szkole. Jak nie przejmowac sie tym i ogolnie wszystkim az tak bardzo? Naprawde to jest strasznie męczące... Chciałabym w koncu zacząć żyć chwila i nie przejmowac sie niczym.

Odnośnik do komentarza

Zastanów się przede wszystkim nad tym czy tak zachowuje się prawdziwa przyjaciółka, skoro nawzajem nazywacie się przyjaciółkami powinna mieć do Ciebie więcej zaufania, powinna mieć świadomość że przyjaciółki nie robią sobie takich rzeczy. Skoro jesteś z jej powodu mało lubiana to już powinien być to dla Ciebie jakiś sygnał odnośnie jej osoby... Nie możesz się zachłannie przejmować mały przeciwnościami bo nie dasz sobie rady w życiu, uświadom jej że żaden chłopak nie jest w stanie zagrozić waszej przyjaźni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...