Skocz do zawartości
Forum

Co mam robić


Gość Kobieta 15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kobieta 15

Część, mam sprawę wiec ostatnio bardzo staram się z wszystkich przedmiotów o dobre oceny , i jeszcze do tego jest WF ,właśnie na wf się zaczyna kłopot no więc bardzo ta sytuacja jest głupia no wiec tak.. Mamy basen i średnio sobie radzę i co na to poradzę i osoby z mojej klasy się śmieją i nie rozumiem czuje się źle nie wiem co robić i na WF-ie jak gramy w coś to nikt mi nie poda , a jak poda to ja źle to rzucę jest mi bardzo ciężko ale sobie radzę wiec proszę o pomoc i radę

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że za bardzo się starasz na tym wf-ie. Czujesz presję, stresujesz się, dlatego czasem nawet proste rzeczy czy ćwiczenia Ci nie wychodzą. Dodatkowo deprymują Cię śmiechy rówieśników, dlatego jeszcze bardziej się spinasz. Postaraj się podejść do wf-u jak do normalnego przedmiotu, jak do przedmiotu, w którym masz fajnie i miło spędzić czas. Wyluzuj się trochę. A nawet jeśli jakiś rzut czy pływanie nie wyjdzie, to po prostu obróć to w żart. Osoby mające do siebie dystans najczęściej jednają sobie ludzi i podśmiechiwania innych tracą na sile. ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...