Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku zabezpieczonym i niezabezpieczonym


Gość AnDziAa_s

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnDziAa_s

Witam mam pytanie a mianowicie chodzi o to, że kochałam sie z chłopakiem pierwszy raz 12 lutego to było 2 dni po okresie byliśmy zabezpieczeni i wszystko było w porządku nic sie nie wydarzyło typu pęknięcie gumki. Później kochaliśmy sie jeszcze 26 lutego też z zabezpieczeniem i też wszystko było ok nawet sprawdzaliśmy gumke przed i po stosunku i była cała. Tylko mój chłopak chciał wejść bez.... zciągnął ją poszedł do łazienki wytarł sie dokładnie i wszedł bez na dosłownie 2 ruchy. Boje sie że w tym momencie mogło mu coś\"wykapać\".... Dodam jeszcze że przed 2 stosunkiem tym 26 lutego w czwartek 24 lutego zaczęły mnie boleć piersi jak zawsze mam przed okresem. Później zauważyłam gdzieś koło poniedziałku to jest 28 lutego że powiększył mi sie brzuch.... Denerwowałam sie że jestem w ciąży i bardzo sie obserwowałam.... Jednak dostałam okres 4 marca i bolało mnie tak jak podczas okresu pierwsze 2 dni, następnie przestały boleć piersi w niedziele. Okres był z początku śluzem z krwią później miałam upławy, które też zdażały mi się przy wcześniejszych okresach. Jednak ten okres nie był taki obfity jak wcześniejszy. I okres skończył sie 8 marca. Jednak nadal obawiam sie że moge być w ciąży ..... Mam powiększony brzuch, ale miekki w dotyku i przy ucisku w dole brzucha. Nie boli mnie. Piersi mnie nie bolą, nie mam zmienionych brodawek są miękkie i nie są sterczące a wokół nich aureolka jest normalnego koloru. Chce zrobić test ale nie wiem czy jest szansa że coś wykaże.... Bardzo prosze o odpowiedź bo strasznie sie tym denerwuje i obserwuje strasznie siebie i swój organizm . A i dodam jeszcze że mam białą wydzieline z pochwy lekko rozciągliwą ale nie mam uczucia wilgotności.l Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Podczas tego stosunku bez zabezpieczenia mogłaś mieć dni płodne, więc ryzyko było spore. Jednak dostałaś okres, więc raczej nie doszło do zapłodnienia. Zrób test ciążowy dla pewności. Te objawy to może być tylko psychika i samonakręcanie się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...