Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po seksie oralnym


Gość motil10

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Zajście w ciążę podczas stosunku oralnego jest wysoce nieprawdopodobne. Nie powinnaś obawiać się ciąży. Abstrahując od rodzaju stosunku, po takim czasie wynik powinien być wiarygodny. W razie wątpliwości udaj się do lekarza specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam pytanie uprawiałam w chłopakiem seks oralny. Po czym sperma została połknięta. Następnie on wytarł członka i ręce umył w wodzie mineralnej i wytarł je papierem toaletowym, kolejno zaaplikował globulkę dopochwową i zastanawia mnie to czy w jakiś sposób plemniki mogły przenieść się w tym momencie do pochwy. Znaczy na palcach, czy mogły tam być...Następnie założył prezerwatywę i odbyliśmy stosunek płciowy.Wiem, ze to irracjonalne a z drugiej strony boje się, gdyż miało to miejsce 14 dnia cyklu. Zazwyczaj cykle mam regularne od 27 do 30 dni.Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

od jakiegos czasu uprawiamy seks oralny z moim chłopakiem, wzajemne pieszczoty, doprowadzanie do finału bez wprowadzania penisa w pochwe itd, ostatnio moj chłopak miał wytrysk i potem leżałam na nim, czy to mozliwe ze plemniki z jego brzucha mogły przedostać sie do mojej pochwy ? czy podczas pieszczenia moich miejsc intymnych penisem bez wprowadzania go w pochwe moge zajść w ciaze ? dodam ze jestem dziewicą i wyczytałam ze ciezko jest przebić błone dziewiczą podczas mało obfitego okresu ( a taki mam ) bo jest ona dość gruba i ze plemniki nie mogły by sie przez nią przedostać nawet jesli by byla nie przebita.. czy takie pieszczoty są bezpieczne jesli jestem dziewicą ? czy przez prejakulat mozna zajść w ciąze bez wytrysku ?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie, czy jeśli partnerka miala wytrysk do buzi a po nim stymulowala mojego czlona ustami kiedy bylem w prezerwatywie a kolejno po tym odbylismy stosunek w niej to jakie jest ryzyko ze moga zajsc w ciaze? partnerka byla okolo 12 dni po okresie nie zna swojego cyklu ma nieregularne miesiaczki i cukrzyce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...