Skocz do zawartości
Forum

Koszmary podczas snu


Gość Melindagord

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Melindagord

Od kilku tygodni mam koszmary nocne, jednak nie są to tylko koszmary nocne. Wystarczy że zasne na 10 minut w dzień, w aucie, na kanapie czy gdziekolwiek chwilkę odpocząć i budzę się albo z krzykiem, albo z szybko bijacym sercem. Sny na szczęście zapominam szybko, są irracjonalne i głupie. Jednak żadna melisa przed snem nie pomaga. Jestem osobą która często się stresuje, jednak nie jestem w ostatnich tygodniach bardziej zestresowana niż kiedy indziej. Przez to nie chce chodzić spać, boję się zasypiac, mam bole głowy. A najgorsze jest to że śpię ok 8 h i w dzień mogłabym spać rowniez cały dzień. Co mogę na to poradzić?

Odnośnik do komentarza

Przed snem zadbaj o dobry nastrój, włącz sobie relaksacyjną muzyczkę, golnij lampkę czerwonego winka ( opcjonalnie), albo zażyj apap noc ( pomoże na głowę i przy okazji dobrze podziała na sen).
A tak w ogóle, to skoro mogłabyś spać cały dzień, to może jesteś jednak czymś zestresowana ? Coś bagatelizujesz ? Mocne te bóle głowy ?
Zrób sobie podstawowe badania, może masz jakieś niedobory.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Melindagord

Badania mam w porządku robiłam ok miesiąc temu. Biorę magnez , różne suplementy diety, dobrze się odzywiam. Bóle głowy są silne, a dziwne bo po przebudzeniu potrafią być silniejsze. A stres... Ogólnie dużo myślę i się stresuje ale taka jestem od zawsze emocjonalna więc nie zauważyłam jakiegoś większego natężenia stresu w tym czasie. Jest to uciążliwe bo co chwila się budzę to serce wali jak młot i są to sny albo ze komuś coś się dzieje, albo jestem sparalizowana knead jest zamazany nie moge krzyczec ani nic, albo ze ktos mnie rani, albo ze gdzieś jestem zamknięta sama.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...