Skocz do zawartości
Forum

Brak zadowolenia z życia u 17-latki


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat, czuję się bardzo nieszczęśliwa i niezadowolona z życia, przyczyny dopatruje się w braku przyjaciół, dość przykrej atmosferze w domu i codziennej monotonności. Czuję się niepotrzebna i bezwartościowa, mam wrażenie, że choć mam trochę znajomych, to nie darza mnie wieksza sympatia, nie mam z kim spędzić czasu, bo nie chce ulegać presji rówieśników, którzy wola alkohol i imprezy. To nie mój świat. Moje zycie jest okropnie nudne, tylko nauka i dom, zero pasji, zero celów. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Sama sobie po części odpowiedziałaś, dlaczego Twoje życie jest nudne, monotonne i nieciekawe. Zero pasji, zero zainteresowań. No właśnie! Postaraj się znaleźć coś, co Cię fascynuje, co lubisz robić. Może to być jakiś sport (basen, bieganie, rower, tenis itp.), może jakieś kolekcjonerstwo, fotografowanie, grafika, taniec? Możliwości jest nieskończenie wiele, decyzja należy tylko do Ciebie. Przy okazji realizowania swoich pasji można poznać naprawdę ciekawych ludzi, np. na jakichś warsztatach, którzy również dzielą tę pasję. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...