Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i plamienie ze skrzepami


Gość Mika899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat i spoźnia mi się okres. Powinnam dostać 10-13 marca zamiast okresu pojawiły się brązowe plamienia z małymi skrzepami. Nigdy tak nie miałam . Zrobiłam dzisiaj 2 testy ciążowe oba wyszły negatywne. Myślałam ze to ciąża jednak testy wykazały co innego. Kilka dni temu zapisałam się na siłownie i chodziłam codziennie , czy to możliwe ze brak okresu i nasilone brązowe plamienia mogą być tego przyczyną??

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Najczęstszą przyczyną brązowych plamień są zaburzenia hormonalne. Do przyczyn należą również zmiany w obrębie narządów układu płciowego takie jak polipy, mięśniaki, czy nadżerki. Nie bez wpływu był nadmierny wysiłek fizyczny. Jeśli niepokojące plamienia powtórzą się w następnym cyklu, warto skonsultować się z lekarzem specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam, 8.11 powinnam dostac miesiaczkiem. 11.11 robilam test ciazowy wynik negatywny. W sobote 14.11 doszlo do zbliezenia z mezem podczas ktorego wystapilo krwawienie ktore trwalo przez 1,5 dnia. 15.11 podczas silnego bolu podbrzusza zauwazylam na podpasce takie jakby ogromn skrzepy krwi z bialym sluzem. Czy to mogla byc spozniajaca sie miesiaczka? Czy jest mozliwosc nadal o ewentualnej ciazy? Mam cykle 28 dniowe, przewaznie miesiaczka trwa do 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...