Skocz do zawartości
Forum

Jak walczyć z nerwicą lękową i atakami paniki?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nerwica a dokładniej jej początki doprowadziły do tego że bałam się wyjść z domu i rozmawiać z ludźmi. Bardzo pomogła mi przyjaciółka której wszystko opowiedzialam. Nie dałam się nerwicy bo nikt nie będzie mną decydować kiedy ja mam się bać i czego czy mam wychodzić z domu czy nie. Strach przed otoczeniem trwał ok 24 godzin. Po tym czasie wybieglam uradowana na podwórko :) są chwilę że jest strasznie źle ale wtedy na siłę zamykam oczy i powtarzam sobie "kocham cię " taka terapia miłością do samego siebie. Robię to tak długo aż mój mózg to zrozumie :) najgorsze są wieczory gdy mam zasnąć. Często oglądam tv żeby moje oczy się zmeczyly przed snem. Zasypiam wtedy ok 2 w nocy. Jednak mój partner denerwuje się tym że mu telewizor święci w twarz gdy śpi i muszę wyłączyć wtedy jest ciężko bo atak jak jest to nie do ogarnięcia czasem. Wtedy już tylko pozostaje hydroxyzyna :) A dzięki tej strasznej nerwicy nie miałam w ustach od pół roku alkoholu.nie byłam uzależniona ani nic takiego tylko okazyjnie picie lecz teraz jestem wrogiem alkoholu i wszelkich odurzających używek :) są jakieś korzyści :) po pierwszych atakach przestawilam łóżko na inną ścianę i proszę mi wierzyć że pomoglo:) rzecze dużo siły w walce i proszę się budzić i zasypiac z uśmiechem na twarzy :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...