Skocz do zawartości
Forum

tęsknię


Gość ktok

Rekomendowane odpowiedzi

Zerwałam z pierwszą wielką miłością. Było dobrze, już zaczęłam o nim zapominać, ale znów się spotkaliśmy, przytulił mnie i obudziło to we mnie straszną tęsknotę za bliskością drugiego człowieka. Jak sobie z tym radzić? Przestać o nim i o tym myśleć? Boję się, że jak będzie chciał wrócić, to mu ulegnę, bo tak boję się samotności. To był toksyczny związek

Odnośnik do komentarza

Ja zerwałem z dziewczyną tydzień temu i tez miałem na początku że chciałem się przytulać idt. , ale po tym czasie zaczyna wracać wszystko do normalności . Staram się do niej nie pisać nie dzwonić ani nie pisać smsów. Zajmuję się tym co lubię, staram się myśleć pozytywnie nie dać się zwariować. Ty chyba musisz odciąć się całkowicie od niego , zapomnieć nie wiem wykasować numer telefonu, skasować z facebooka z wszystkiego z życia... bo tak to będzie powracać do ciebie .. musisz zająć się sobą więcej czasu spędzać na tym co lubisz a czego np. nie mogłaś będąc w tym toksycznym związku . Zacznij żyć i nie obwiniaj się że coś ci nie wyszło. A to że brak ci dotyku z czasem minie , znajdziesz kogoś lepszego zobaczysz tylko się zbyt wcześnie nie poddawaj. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...