Skocz do zawartości
Forum

Problem 15-latki z krzykiem mamy


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat, a nie mogę poradzić sobie psychicznie. Jestem dobra uczennicą, nie stwarzam żadnych problemów wychowawczych. Mama cały czas przeklina, tata pracuje w Niemczech i zjeżdża co 2-3 tygodnie. Nie mogę z nią wytrzymać, nie umiem z nią rozmawiać. Nie lubię jej głosu i sposobu wypowiedzi... Krzyczy, poniża, uwielbia poczucie wyższości. Próbowałam dwa razy przedawkować leki, ale nic nie dało... Doszło nawet do tego, że się cięłam. Brak mi siły, chcę odejść, potrzebuje jakiejś rady.

Odnośnik do komentarza

ja tez czasami nienawidze mojej mamy, ciezko jest mi zniesc jej krzyki. Nie jest tak zle jak u Cb, ale w momentach kiedy sie klocimy mysle ze czuje podobnie.
Nie bedziesz mieszkac z mama cale zycie. Masz 15 lat, za 3 bedziesz mogla sie wyprowadzic na studia, znalezc prace. Jak sie nie uda tak szybko to za np 5 lat sie wyprowadzisz. Bedziesz miala 20 i pewnie jakies 70 lat zycia przed sobą, bez krzyczącej mamy nad uchem :D
Nie zmarnuj tej szansy na fajne życie pod wpływem chwili. Wytrzymałas 15 lat z nia to dasz rade jeszcze kilka.
A zamiast sie ciac czy probowac zabic znajdz jakis inny sposob na odreagowanie, mi np pomaga wyjscie z domu, biore psa i ide albo biegne przed siebie. Uswiadamiam sobie wtedy ze jestem wolna, ze za kilka lat bede mogla byc gdzie tylko bede chciala i z kim bede chciala, a te wszystkie nieprzyjemnosci w domu sa tylko kamienistą drogą do tej wolności

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...