Skocz do zawartości
Forum

co robic?


Gość sfsfvv

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co mam robic z zyciem,mam 20 lat i mieszkam od paru lat zagranica,nie mam znajomych,nikogo.. tylko rodzina tutaj,mam prace ktorej nie lubie,poprostu musialem wybrac fizyczna prace gdzie nie bede musial sie uczyc bo mam problemy z jezykiem ktorego nie umiem tak dobrze czy sie uczyc,bo co to za nauka jezeli zrozumiem cos w 70% a tego co nie zrozumiem bylo najwazniejsze? moje zycie wyglada praca-komputer-spanie i tak w kolko,nie mam znajomych ani nic,ciagle tylko w domu siedze i nie wiem co mam robic,wybralem zawod ktory wgl mnie nie intereuje,nie wyobrazam sobie ze mialbym to robic przez nastepne 50 lat,nie chce sie wgl zyc jezeli tak mam dalej zyc :(

Odnośnik do komentarza

Sam sobie odpowiedziałeś, Jeśli jesteś w obcym kraju to teraz oprócz pracy musisz do upadłego uczyć się języka tego kraju, abyś zmieniając to co Cię uwiera w życiu, nie zrzucal tego na trudności językowe.Będziesz wtedy bardziej mial wpływ na to co możesz robić ze sobą, w którą stronę się ustawiać aby i jakieś pieniądze zarabiać i wykonywać to co bardziej Ci się podoba, a może jeszcze w jakiejś formie się uczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...