Skocz do zawartości
Forum

Nie chcę już żyć...


Gość Załamana1818

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana1818

Nie chcę i nie umiem już żyć,mam masę problemów a mama nie rozumie,siostra od zawsze miała mnie w dupie a na jedynej osobie o której myślałam że choć trochę ja obchodzę i choć trochę stara się mi pomóc i zrozumieć cholernie się wczoraj zawiodłam,nie mam już po co żyć,nie potrafię...

Odnośnik do komentarza

Załamana, rozumiem, że jest Ci bardzo źle, bo zawiodłaś się na osobie, której ufałaś. Nie jest to jednak powód, by myśleć w tak katastroficzny sposób. Jeśli masz problemy, z którymi nie wiesz, jak sobie poradzić i nie masz z kim o tym porozmawiać, skorzystaj z anonimowego telefonu zaufania. Jeden telefon dla dzieci i młodzieży nr 116 111, a drugi telefon kryzysowy nr 116 123. Oba darmowe. Pozwól sobie pomóc! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

I myślisz ~załamana1818 ze jesteś sama na tym świecie z takim problemem, mam podobnie :( tylko nie wiadomo kim ta osoba jest dla Ciebie, że zawiodła twoje zaufanie może rozjaśnisz bardziej to i nasze Panie Expertki bedą w stanie pomóc. Z telefonem zaufania to jak los na loterii albo połączymy sie albo i nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...