Skocz do zawartości
Forum

Myśli o zabójstwie


Gość Krzyś 1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzyś 1992

Witam. Mam 23 lata i od jakiegoś roku mam coś na wzór nerwicy, czy napadów leku. Jakoś nie mogli mnie konkretnie zdiagnozować :) tak czy inaczej biorę nexpram i generalnie objawy ustąpiły. Tzn jest lepiej. Ale ale ale... Już dosyć dawno miałem myśli o zabójstwach. Oglądałem dużo dextera i generalnie pewnie przez to tak było. Tam w końcu same morderstwa i krew:) miałem sny o morderstwach. Ale w myślach i w tych snach to ja byłem tym który mordowal. Niedługo mamy do zorganizowania imprezę na ok 400 osób. (ps. Jestem fanem gwiezdnych wojen. Szczególnie anakina i całej ciemnej strony) i dziś się złapałem na tym że podczas oglądania filmu moje myśli były skierowane na to jak bym ich wszystkich wymordowal mając miecz świetlny. I to nie zwykle myśli. Myślałem o każdym detalu. Co miałbym na sobie, które drzwi bym zamknął, co bym powiedział. Zastanawiałem się nawet jak byłoby najoptymalniej to przeprowadzić. Widziałem w wyobraźni tych ludzi którzy blagaja mnie o pomoc a ja z zimną krwią ich zabijam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...