Skocz do zawartości
Forum

Napady Histerii


Gość suro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i często miewam ataki histerii. Zazwyczaj poprzedzają je jakies stresujace sytuacje lecz wystarczy na prawde błachy problem bym wpadła w szał. Zawsze cala sie okropnie trzęsę, płacze, jestem agresywna ale też i przestraszona. Mam uczucie dusznosci w gardle (zacinam sie co chwile jakby mi brakowalo tchu) , wymiotuje i nie mysle racjonalnie. Nauczyciele w szkole zauwazyli moj stan i ciagle mowia mi o psychologu, moi rodzice po tym jak byli swiadkami mojrgo ataku tez chca mnie zapisać. Sama chce sobie pomoc bo nie radze sobie i wstyd mi kiedy w takim stanie widza mnie ludzie. Chciałabym zapytac czego moze to byc objawa i czy wymaga ona pomocy psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że cierpisz na jakiś rodzaj nerwicy, która manifestuje się napadami lękowymi z objawami somatycznymi. Jeśli nauczyciele i rodzice sugerują konsultację u specjalisty, radzę ich posłuchać i jak najprędzej udać się do lekarza psychiatry. Lekarz zdecyduje jaka forma leczenia (leki i/czy terapie) będzie najlepsza dla Ciebie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...