Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas stosunku w dni płodne a możliwość zapłodnienia


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uprawiałam stosunek z partnerem bez zabespieczenie przy czym on nie miał wytrysku w ogole, trwało to zaledwie chwile,poporstu sie zapomnielismy.Strasznie panikuję i nie mogę normalnie funkcjonowac, boli mnie brzuch i pojawił sie blado rózowa krew z pochwy a rano bardzo piekł mnie pecherz. Wiem, że szanse na ciaze są znikome, ale mam dni płodne i pomimio tego, ze nie było wytrysku strasznie sie boję,dosłownie o niczym innym nie myslę, wszystko mnie boli.Czy zaplodnienie jest mozliwe?

Odnośnik do komentarza

Jestem w podobneej sutacji ... tylko nam pekla prezerwatywa bez wytrysku i nie wiem czy mam dni plodne czy nie bo ma nieregularna miesiaczk powinnam dostac 15 gr . zawsze bolaly mnie piersi po owulacji a teraz nic zero pobolewa mnie podbrzusze a nigdy tak nie mialam , boje sie bo w tym preejakulancie moga byc plemniki ... ale wracajc do cb to wydaje mi sie ze złapałas jakas infekcje , ja mialam takie objawy infekcji , lepiej idz do lekarza bo ja leczylam sie na własna reke i zle to wyszło . tak samo jak ty sie boje czytam wszystko w necie paranoja .... sama sie nakreca .. kiedy powinnas dodstac okres ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...