Skocz do zawartości
Forum

Upławy. Prosze o pomoc !


Gość Kobieta17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kobieta17

Witam. Od pewnego czasu mam problemy z upławami. Zaczyna sie od swędzenia i pieczenia wejscia do pochwy. Obecnie mam uplawy. Wygladaja jak twarozek, sa kwaskowate, chodz od czasu do czasu jest taki dziwny rybi zapach, ktory wystapil u mnie moze ze 3-4 razy max. Czesto sa biale, ale bywa, ze sa i w kolorze takim kremowym, a obecnie podchodza pod zielen. Czesto leci mi tez woda. Tak jakbym sie posiusiala, przepraszam , ale nie wiem jak to inaczej sformulowac. Wspolzyje tylko z moim chlopakiem. Sypiamy ze soba 1,5 roku, a problem zaczal sie ok rok temu. Ona rowniez ma problemy. Swedzenie, pieczenie
biala wydzielina na grzybku. On byl u lekarza, powiedzial mu, ze to moze byc przez moje uplawy. Dal mu masc co mu pomaga poki nie dojdzie do stosunku miedzy nami. Jestem osoba, ktora bardzo dba o higiene intymna, wiec nie wiem czym to moze byc spowodowane. Troche boje sie isc do lekarza dlatego tez zwracam sie o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość gabrryska

samo leczenie partnera nie wystarczy, ty rowniez musisz pojsc do lekarza i to koniecznie, nie ma sie czego obawiac! piszesz, ze bardzo dbasz o higiene intymna, mozliwe ze to wlasnie przez nadmierna dbalosc o higiene nabawilas sie tej infekcji! pewnie stracilas duze ilosci dobrych bakterii w pochwie, ktore chronily ja przed infekcjami, mysle ze lekarz przepisze ci jakis antybiotyk, a po leczeniu koniecznie zastosuj kuracje probiotykiem ginekologicznym, ktory uzupelni braki dobrych bakterii Lactobacillus, dobrym probiotykiem jest Lactovaginal, jest dopochwowy, wiec dziala szybko, jest lekiem, a wiec ma udowodnione dzialanie odpowiednimi badaniami, mnie nie raz skutecznie pomogl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...