Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać przyjaciółkę w szkole?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat. W wakacje poznałam dziewczynę, która miała dojść do równoległej klasy. Do tej pory się przyjaźnimy. Ogólnie mamy podobne problemy itp. Jest to Najlepsza Przyjaciółka, ale ona poznała moją fałszywą koleżankę i teraz się ode mnie oddaliła do takiego skutku, że nawet mi cześć nie powie a tak to zawszę się mogłyśmy przytulać godzinami. Było ona pierwszą osobą, z którą rozmawiałam o wszystkim. Gdy chcę z nią o tym porozmawiać to ona mówi, że nie może wybierać między nami. Co mam zrobić???

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności zastanów się, czy to rzeczywiście Twoja prawdziwa przyjaciółka, skoro na początku kolegowała się z Tobą, powierzałyście sobie wzajemnie sekrety, by następnie zrezygnować z kontaktu z Tobą i zacząć się przyjaźnić z dziewczyną, która ewidentnie za Tobą nie przepada i nie chce dla Ciebie dobrze? Myślę, że przyjaciółka nie trzymałaby z "wrogiem" swojej przyjaciółki... Może warto obiektywnie spojrzeć na tę przyjaźń i ją zweryfikować? Może to była tylko pseudo-przyjaciółka, która porzuciła Cię przy nadarzającej się okazji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...