Skocz do zawartości
Forum

Wyrzuty sumienia po jedzeniu


Gość bardzosłodka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bardzosłodka

Mam 15 lat i pamiętam że odkąd skończyłam 13 lat nie było czegoś takiego jak zjedzenie czegoś bez obwiniania się. Na dodatek kocham słodycze, jedzenie ich sprawia mi największą przyjemność. Np. dzisiaj zjadłam całą czekoladę, cztery duże pierniki i batona. Nie potrafię z nich zrezygnować. Potrafię płakać z tych wyrzutów sumienia, wiem że po jedzeniu będę mieć wyrzuty sumienia i znów będę się obwiniać ale jakoś nie mogę się oprzeć jedzeniu. Chyba lubię jeść. Obecnie mam 170 cm i 70 kg na szczęście nie widać po mnie tej wagi ;) Jeszcze niedawno zmagałam się z zaburzeniami odżywiania na szczęście to nie było nic wielkiego niestety ciągle mam problemy z jedzeniem. Jak się ich pozbyć?

Odnośnik do komentarza

Słodycze lubi wiele osób z wiadomych względów. Pamiętaj jednak, że jesteś w wieku dorastania, więc Twoja dieta powinna być bogatsza i zróżnicowana. Same węglowodany to nie wszystko. Druga kwestia to wyrzuty sumienia po jedzeniu. Rozważ konsultację u psychologa i dietetyka, którzy podpowiedzą Ci, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i jak się zdrowo odżywiać bez poczucia winy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...