Skocz do zawartości
Forum

Podwyższona temperatura po seksie bez zabezpieczenia


Gość kami_165

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatnio bawiłem sie z moja dziewczyna, piesciła mnie następnie ja ją, lecz przed tym paprawiałem skórke na penisie, dotykajac go, był suchy, po chwili dotykałem mojej partnerki po pochwie był to 10 dzien cyklu, czy jest mozliwosc zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

ale czy jest taka mozliwosc zajscia z ciaze?, gdy palec nie jets w pochwie tlyko miedzy wargami? przypuscmy dni płodne, wiadomo ryzyko jest zawsze, ale i tak zeby plemniki przeszły od warg sromowych to chyba bby był cud

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem i przy wyjmowaniu penisa z mojej pochwy (doszlo do erekcji) zauwazylismy że prezerwatywa zsunela się. Cala gumka znajdowala się u mnie w środku, a jego czlonek był do polowy wyjęty. Gdy wyjelam prezerwatywę, w środku znajdowala się sperma, ale boję się że część wylała się gdy mialam ją w sobie. Dodam, że najprawdopodobnie miałam tego dnia owulację! Jaka jest możliwość tego, iż zaszłam w ciążę? Proszę o szybką odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Gość pola1991

Witam, w styczniu kochałam sie chłopakiem z zabezpieczeniem tzn prezerwatywa,ale podczas pieszczot mieliśmy bardzo bliski kontakt. Zwykle miałam nieregularne miesiączki. Dostałam okres ok tygodnia od odbytego stosunku 8 lutego wtedy też zaczeło mnie boleć podbrzusze i miewałam lekkie zawroty głowy, a następny okres 4 marca bardzo skąpy ze skrzepami krwi, w dodatku po okresie wystąpiły u mnie brazowe plamienia w trakcie tego okresu zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie. Ale ostatnio zmienił mi sie apetyt, tzn mniej jem, odrzuca mnie od niektórych potraw,jestem ciągle zmęczona i senna, papierosy przestały mi smakować, utrzymuje mi sie podwyższona temperatura od jakiegoś czasu 37-37,2 ,miewam nudności wieczorem,pobolewa mnie podbrzusze,mam wzdęcia i wystąpiła mi na brzuchu jakaś dziwna wysypka. Nie jestem przeziębiona, nic mnie też nie stresuje,prowadze spokojny tryb życia. Czy możliwe abym była w ciąży mimo iż test ciążowy wyszedł negatywnie?

Odnośnik do komentarza
Gość blackcocaineee

ostatnie cykle miałam 26 i 25 dni. Dziś jest 31 dzien cyklu, nie mam okresu, od tygodnia strasznie bolą mnie piersi są jakby nabrzmiałe, od tygodnia też często pobolewa mnie podbrzusze, mam jakby mocne skurcze do tego bóle głowy, zmęczenie, senność, kłucie serca, zawroty głowy, jestesm drażliwa i często chce mi sie płakać. Nie wiem czy test do zakupienia w aptece mógłby wykryć ciąże. Czy to mozliwe ze w niej jestem? prosze o szybką odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Gość karolina9595

przepraszam za nietypowe pytanie, ale bardzo się boję... mam 15 lat. otóż w sobote 5 marca był u mnie chłopak i pieściliśmy się.. próbował zrobić mi palcówkę, ale mu nie wyszło. na drugi dzień bolały mnie jajniki i podrzusze. teraz tylko czasami pobolewa ,to nie jest bół abym zwijała się, tylko zwyczajne hmm.. kłucie ? tak mysle ,ze tak to bedzie najlepiej opisane. miesiaczke mam dostac pod koniec tygodnia. bardzo sie stresuje... i mam obawe ,ze moze mi sie przesunac.. wtedy chyba zwariuje:( bardzo prosze o pomoc. chlopak zapewnia ,ze miał czyste rece..ale dlaczego na drugi dzien mnie bolalo? czy to normalne.? (dodam ,ze robil mi to pierwszy raz i bardzo bolalo bo nie potrafil trafic) prosze o szybką odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Gość andzia000

Witam,ostatnio z chlopakiem uprawialiśmy petting, ocieraliśmy sie o siebie i podczas pieszczot główka penisa parę sekund dotykała wejścia do pochwy, do wytrysku jednak nie doszło, boję się że mogło dojść do zapłodnienia, a na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie, dodam ze były to moje dni płodne. Czy istnieje takie prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza
Gość kami_165

Witam wszystkich. Chciałabym was o coś zapytać. Jakieś 2 tygodnie temu kochałam się z moim facetem na Początku bez zabezpieczenia a później po krótkim czasie założył prezerwatywę. A teraz jakoś dziwnie się czuje, o 3 dni temu miałam 37,4 stopnie wczoraj 3

Odnośnik do komentarza

Jeśli sperma dostałaby się do środka pochwy to ryzyko ciąży byłoby spore przy dniach płodnych. Jeśli jednak był to tylko ewentualnie płyn preejakulacyjny a penis nie wchodził zbyt głęboko, a dotykał jedynie wejścia do pochwy to ryzyko jest mniejsze. W płynie preejakulacyjnym zazwyczaj są upośledzone plemniki, czyli niezdolne do zapłodnienia. Nie można wykluczyć ryzyka zupełnie, ale jest ono raczej niewielkie. Test można zrobić po 10 dniach od tego zdarzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ten ból jest pewnie spowodowany tym nieudolnym zajściem, na skutek czego powstały otarcia wewnątrz pochwy. Za kilka dni powinno wszystko wrócić do normy. Jeśli tak się nie stanie może to świadczyć o stanie zapalnym lub zakażeniu, jeśli chłopak miał brudne ręce lub, co gorsza, jakąś bakterię. Okres może Ci się opóźnić na skutek stresu, ale to na pewno nie ciąża.

Odnośnik do komentarza

Test apteczny służy właśnie do wykrywania ciąży, więc zalecam kupno i wykonanie go zgodnie z instrukcją. Czy miałaś ostatnio dużo stresu? Jeśli tak to również mogło wpłynąć na opóźnienie miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...