Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża


Gość olusik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W zeszły tydzień wraz z moim partnerem pieściliśmy się wzajemnie. W momencie gdy drażnił moje wargi sromowe swoim penisem doszedł. Nie był we mnie. Poszedł się obmyc ja przetarlam się chusteczka. Nie pomyślałam że to może być niebezpieczne więc po jakimś czasie znów się piescilismy. Na nastepny dzień zaczęło mnie poleć podbrzusze i tak jest do tej pory. Na poczatku myślałam że to owulacja. Ale to przecież nie trwa tydzień. Ból a wręcz kłucie nasila się przy naprężeniach podczas oddawania stolca. Wiem że to głupie, ze wręcz nieprawdopodobne ale czy może być to oznaka ciąży? Dodam że w przeszłości miałam problem z torbielem na jajniku.
Bardzo proszę o radę. Stresuje się jak nigdy - nie chcę być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęcie ciąży możliwe po ok. 5-ciu dniach, więc zamiast się dręczyć, jeśli nie minęło 72h, to użyj RU486.
Widać, że minęło 72h, bo to przytafiło Ci się w zeszłym tygodniu, więc zrób test ciążowy, i jeśli będzie pozytywny, to tylko ginekolog i skrobanka lub tabletka poronna & zapisanie się na 500zł, by mieć na wózek i mleko. Na przyszłość postudiuj trochę temat antykoncepcja, bo będziesz miała kilka tysięcy zł..

Odnośnik do komentarza
Gość misiaczekmaja

Wszystko możliwe, ale jeśli masz zaparcia powinnaś stosować dicopeg bo przyplączą się jeszcze hemoroidy. Nie można zaparć lekceważyć.
Jeśli miałaś problemy z torbielami może to świadczyć o zaburzeniach hormonalnych, test jednak powinnaś zrobić i iść do ginekologa po odpowiednią dla Ciebie antykoncepcję, bo ona nie tylko zapobiega ciąży ale też reguluje gospodarkę hormonalną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...