Skocz do zawartości
Forum

Już nigdy się nie zakocham..


Gość Bvlgari

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni zostawił mnie dla innej. To ja powinnam usłyszeć od niego kocham Cię a nie ona;( Dlaczego tylko mnie to spotyka? Nigdy nikt nie wyznał mi miłości. Nigdy. Chyba czas odejść, bo nigdy nikt mnie nie pokocha. Po co czekać?

Odnośnik do komentarza

Moja droga, nikt nie wyznał Ci miłości bo jeszcze nie spotkałaś swojej połówki.Szukaj a znajdziesz napewno.W między czasie dbaj o swój rozwój, czytaj , zwiedzaj, wypełniaj swoje życie czymś niezwykłym, mniej jakieś zainteresowania, bywaj z rówieśnikami.Czasem ten ktoś jest tak blisko nas a my tego nie widzimy.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Wiek nie odgrywa tu żadnej roli, no chyba ,że im człowiek starszy to bardziej ostrożny,patrzy na wiele sposobów i nie ma w tym nic złego bo lepiej żyć samemu niż razem z kimś kto Cię niszczy a nie wspiera.
Aby kogoś poznać trzeba bywać między ludźmi.Cierpliwie Czekać na swój czas.

Odnośnik do komentarza

Zbliżam się do 30-tki... Cóż to za wiek? Jesteś MŁODĄ KOBIETĄ! Wszystko przed Tobą. Rozumiem, że samotność boli, że przykro się robi, kiedy wszyscy wokół praktycznie mają związki, mogą z kimś bliskim spędzić wolny czas, a człowiek sam jak palec. To boli. Nie warto jednak wpadać w malkontenctwo i doła, tylko tak jak pisał ktoś przede mną - rozwijaj się, inwestuj w siebie, chodź na kursy, zapisz się na warsztaty, jeździj, zwiedzaj, dbaj o siebie, uśmiechaj się i zarażaj optymizmem. Jestem pewna, że będąc pozytywnie nastawioną do świata i aktywną osobą, zwrócisz na siebie uwagę niejednego mężczyzny. Głowa do góry i powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza

Tak tylko ja nie mam pieniędzy na podróże. Za mało zarabiam. Najniższe wynagrodzenie. W biurze. I co miesiąc muszę widywać w pracy byłego. Kazałam mu odejść, bo mi to nie pomaga. To jest dla mnie tortura;/ Czasem naprawdę lepiej zniknąć. Jestem sama od zawsze i mam dość. Buntuję się już.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...