Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie w przyjęciu pierwszej tabletki o przerwie


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od 3,5 roku biore tabl.antykoncepcyjne Lesiplus(24 4).Jestem poza granicą i zostalo mi tylko jedno op.tabl. w dodatku rezerwowych,w którym brakowało już 24 tabletki a więc zastosowałam metodę 4 dni placebo od dnia pominięcia tabletki(w środę).Zawsze bralam pierwsza tabl.w poniedz. wiec teraz powinnam w niedz.Tabletki dostalam poczta w poniedz.i dopiero wtedy ją wzielam po ponad 12 godzinach.Ostatni stosunek byl w poprzednia niedz. bez wytrysku.Czy mogę być w ciąży?Co robic? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

To piszę ponownie ja. Tzn. był wytrysk ale mój partner nie doszedł we mnie. Jednak martwi mnie to, że jeżeli miał miejsce
stosunek w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki, istnieje ryzyko ciąży. Ale to bylo dokladnie tydzien temu od pominiecia tabletki, w dodatku bez dojścia w środku, wiec czy mogę być w ciąży? Jaka jest zasada? Pewnie taka,że im bliżej był stosunek do zapomnianej tabletki w dodatku z zakonczeniem w srodku tym wieksze ryzyko? A więc czy ja jestem bezpieczna czy mam powody do obaw? Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...