Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki i dziwne plamienie...


Gość Młoda3333333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Młoda3333333

Witam. Mam 23 lata. Od kilku miesięcy zaczęłam mieć nieregularne miesiączki. Trwa to już od czerwca. Jednego miesiąca przychodzi o 10 dni za szybko, a później prawie 2 tygodnie się spóźnia. Teraz czekam już prawie 2 tygodnie i nic. Wczoraj jedynie dostałam delikatnego czerwonego plamienia które nigdy mi się nie zdarzało, to mogły być z dwie kropelki. Od tych dwóch tygodni czuję taki ucisk w podbrzuszu, kłują mnie jajniki i czasami czuje się tak jakby okres miał już przyjść. Dodam też że przez ostatnie 2 miesiące miałam obfite, brzydko pachnące upławy co nigdy mi się nie zdarzało. Dużo też się stresuję i w ostatnim miesiącu zmieniłam trochę tryb życia bo zaczęłam pracować w nocy. Ogólnie jestem aktywna seksualnie, kochamy się z chłopakiem od 3 lat, on zawsze kończy po dłuższym czasie na zewnątrz, jednak nie zabezpieczaliśmy się. Zastanawiam się co może mieć wpływ na nieregularność cykli i czy to plamienie i kłucie w jajnikach oraz pachwinie może świadczyć o ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewucha11

Praca na zmiany też ma swój ogromny wpływ na cykl miesiączkowy, praca raz w dzień raz w nocy rozlegulowuje twój rytm dnia co może doprowadzić do zachwiania cyklu miesiączkowego. Podejrzewam, że okres w twoim przypadku może w ogóle nie nadejść, brzydka wydzielina z pochwy może być oznaką choroby i jeśli choć raz się pojawiły to niemal na pewno cykl zostanie zachwiany.
Plamienie i kłucie w jajnikach może mieć różne przyczyny z tym warto udać się do ginekologa.
Ciąża jest prawdopodobna ale nie masz charakterystycznych objawów np: omdleń, osłabienia, brak apetytu itd.
Spróbowałabym na Twoim miejscu wywołać miesiączkę, najlepiej jakimś sportem np: bieganiem, wypiciem herbaty z pietruszki. A najlepszym sposobem jest zażywanie Luteiny dostępnej tylko na receptę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...