Skocz do zawartości
Forum

Problemy z przyjaciółkami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 2 przyjaciółki J i B.
Pierwszą z nich poznałam 3 lata temu, wszystko było super. Byłyśmy jak siostry, ale kiedy poszłam do technikum..Nagle zaczęło się zmieniać, ja wyszłam z depresjii zdobyłam znajomych sukcesy. A ona dalej siedziała w swojej depresjii, oczywiście nie zostawiłam jej, nadal ją wspierałam i znosiłam wszystkie jej słowa, a wiele z nich było naprawdę krzywdzących. W tym samym roku, poznałam też 3 dziewczyby m.in B. J była o nie strasznie zazdrosna, robiła mi wieczne sceny zazdrości i stawiała ultimatum. W końcu jednak zaczęło być dobrze. Aż do wczorah, gdy pobiła sama siebie, stworzyłankonferencje na Fb ja ona i B. Gdzie najpierw sprowokowała B do kłótni (oczywiście próbowałam to załagodzic. Ale nie słuchały)
A potem napisała jej, że ma się odemnie odwalic, bo ja jestem jej własnoscią, jej...rzeczą...
O mały włos nie straciłam przez to B, którą musiałam błagac o danie mi szansy.
Mało tego J..... Cóż stwierdziła, że już mnie nie poznaje, to nie jest przyjaźń,a ona musi przemyślec czy warto.
Reasumując J traktuje mnie jak rzecz, che mną pomiatać. Rozwala moją przyjaźń po czym sama odchodzi, ale ja nie wiem co z nią zrobic. Wszystko mi mówi, żebym to zakonczyła, ale ja nie potrafię. Nie umiem ot tak zostawić człowieka.
I nie mam pojęcia jak odzyskać zaufanie B.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...