Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia miesiączkowania


city69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
18.VI - koniec IX bolało mnie podbrzusze i dolna część pleców. Ból był przewlekły i tępy z silnymi napadami bólu. Byłam w tym czasie na dwóch wizytach u ginekologa (VI, VIII) który powiedział że jest wszystko dobrze i gastrologa który również nie miał zastrzeżeń. Wyniki moczu były dobre, badanie USG narządów rodnych też nic nie wykazało. Na koniec września ból samoistnie ustał lecz pojawiły się zaburzenia miesiączki ( bolesne i obfite)
Tydzień przed okresem : biegunka, osłabienie, ból podbrzusza i pleców. W trakcie: ucisk na pęcherz ( cokolwiek się napije od razu mam silny ból podbrzusza i krew leje się ciurkiem) nudności, wymioty, problem z stolcem ( bardzo silne zaparcia co za tym idzie bardzo bolesne), miesiączka jest bardzo obfita ( praktycznie co 1-2h muszę zmieniać podpaskę) i krwawienie trwa 9/10 dni. Normalnie mój cykl trwał ok 32 dni a teraz 43 dni a następny 27 dni. W tym tygodniu byłam na usg jamy brzusznej ale nic nie wyszło. Wcześniej nie miałam żadnych problemów okres całkowicie był bezbolesny, trwał max. 7 dni. Co to może być ? Do kogo się udać ?

Odnośnik do komentarza
Gość adameczka

Zaparcia często są objawem chorób kobiecych i przede wszystkim pod tym kątem należy się zbadać, obfite miesiączki mogą świadczyć o mięśniakach. Jednak czasem zdarza się że podczas miesiączek zaparcia występują przez kilka dni, można wtedy sobie ulżyć dicopegiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...