Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie tabletki a możliwość ciąży


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak. Biorę Microgynon. Zapomniałam wziąc tabletkę rano w piątek 20 listopada. Wzięłam ją wieczorem po 22 (dzień wczesniej brałam między 7 a 8) Nastepnego dnia wzięłam tabletkę już normalnie. W poniedziałek 23 listopada zażyłam ostatnią. I wtedy był seks bez zabezpieczenia. Od piątku brałam wszystko normalnie. Czy jest mozliwosc ciazy? I czy mam robic 7 dni przerwy? Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie, zażywam tabletki antykoncepcyjne vibin mini. Ostatnio zapomniałam wziąć tablekti z 3 rzędu. Na ulotce napisane było ze mam wziąść jak najszybciej tą tabletke dokończyć rząd, wyrzucić białe tabletki i rozpocząć nowy blister tak też zrobiłam. Krwawienie miało ustąpić pod koniec rzędu. Niestety rząd tabletek skończył mi się 3 dni temu a ja dalej nie mam okresu. mam się martwić? liczę na bardzo szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne o ponad roku, przeważnie nie biorę ich o tej samej porze. Zależy tak naprawdę jak wstanę. Ostatnio nie wzięłam przed ostatniej tabletki i następnego dnia wzięłam ostatnia. I zrobiłam przerwę 7 dniowa. Po 6 dniach od zapomnianej tabletki współżylam z chłopakiem. Czy przez pominięcie jednej tabletki mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Tabletki biorę już prawie 6 lat. W zeszłym tygodniu byłam u ginekologa, który zmienił mi tabletki z Daylette na Bonadea. Nowe tabletki przyjmuję od tygodnia. Niestety zapomniałam o wczorajszej (i zamiast o godz. 17 wzięłam ją ok. 1 w nocy), dziś zorientowałam się, że dni się nie zgadzają i najwyraźniej musiałam w pierwszym tygodniu pominąć jeszcze jedną tabletkę (pierwszy raz mi się to zdarzyło i nawet nie wiem kiedy nie wzięłam). Dziś przyjęłam kolejną tabletkę o zwykłej porze. Do ostatniego stosunku doszło miesiąc temu, ponieważ miałam infekcję intymną i właśnie jestem w trakcie jej leczenia, także ryzyka zajścia w ciążę nie ma. Kiedy będę znów w pełni zabezpieczona? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ w najbliższym czasie nie mogę udać się do swojego ginekologa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pominęłam tabletkę antykoncepcyjną (microgynon) prawdopodobnie w pierwszym tyg stosowania, nie zauważyłam,że nie wzięłam, więc kolejne brałam normalnie i pominięcie zauważyłam dopiero na początku 3 tyg. Co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...