Skocz do zawartości
Forum

Test 15 dni po stosunku


Gość Mika764

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek(03.11) zapomniałam wziąć tabletkę anty w pierwszym tygodniu. Przyjęłam ją po 13 lub 14 godzinach(dokładnie nie pamiętam) na drugi dzień w środę-04.11. Natomiast w środę(04.11)odbył się stosunek bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Co prawda krótki i bez kończenia we mnie- w sumie wiem, że to znikomy sposób zabezpieczenia. Jednak pierwszy raz byłam w sytuacji, że zapomniałam tabletkę i nie zabezpieczyłam się dodatkowo. W wyniku paniki po 14h po stosunku pobiegłam po ellaone, czwartek 05.11. Czy dobrze postąpiłam? Czy jest/było ryzyko? Czy możliwe, że akurat tego dnia w którym odbył się stosunek mogła wystąpić owulacja? Był to pierwszy tydzień brania tabletek. Anty stosuję od ponad 2 lat. Od czasu przyjęcia ellaone do dzisiaj(13.11) urosły mi piersi, miewam nudnosci, zgagę, bóle żołądka. Czy to objawy ew.zapłodnienia czy efekty przyjęcia tabletki? Jeżeli tak to możliwe, żeby utrzymywały się już 8 dni?
15 dni po stosunku zrobiłam test z porannego moczu czy wynik moge uznać za wiarygodny czy jest za wcześnie i należy go powtórzyć?
W piątek 20.11 wzięłam ostatnią tabletkę anty i tak wtorek, środa powinnam dostać krwawienia z odstawienia.
Moje samopoczucie: nadal powiększone piersi(jedna wieksza brodawka), uczucie ciągnięcia jajnika, pobolewanie żołądka.
Czy test można uznać za wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...