Skocz do zawartości
Forum

Czy będzie jeszcze dobrze po tym rozstaniu


Gość mcmc

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zakochałam się w chłopaku, który był moim kolegą przez lata i pomógł wyjść mi z toksycznego związku. Na początku było pięknie i super, no po prostu złoty chłopak, a ja byłam jego pierwszą dziewczyną. Po kilku mieś, gdy doszło do większej kłotni ,po prostu zmienił się z dnia na dzień, mi było strasznie ciężko, bo nie rozumiałam jego zachowania, a on tłumaczył się tym, ze ma dość itp. Potem powiedział, że mnie nie kocha i ostatecznie w połowie lipca się rozstaliśmy, bo on tego chciał. Ja wypisywałam do niego codziennie, dalej kochałam i nieraz prosiłam o powrót, ale on ciągle tego nie chciał i nie chciał. Więc ja sama urwałam kontakt, ale od września napisałam do niego 3 razy i trochę pisaliśmy. W ostateczności dowiedziałąm sie, że czuje coś do innej wiec nie wytrzymałam i napisałam, że go nie znosze, że żałuję całego naszego związku. Ostatnio mi się przyśnił i napisalam z samego rana, że go bardzo kocham i tęsknie. Już nie jest tak źle jak na początku, ale brakuje mi go bardzo, bo był moim takim pierwszym poważnym chłopakiem. Mam 20 lat i się boje tak jakoś, że jednak nikt już nie zdoła mnie pokochać jak on ;/ Nie wiem czy pisać do niego, czy sam napisze, bo jednak chyba trudno byłoby przekreślić wszystkie te lata znajomości, a boje się, że jednak o mnie zapomni i go nigdy więcej nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza

mcmc, jesteś młodą osobą i wszystko przed Tobą. Moja rada - nie dzwoń, nie pisz i nie narzucaj się byłemu chłopakowi. On chciał rozstania, zerwał związek i powiedział, że Cię nie kocha. Ty natomiast co jakiś czas odzywasz się do niego i narażasz na nieprzyjemności. Po co? Daj sobie spokój. Zapomnij o nim, przeżyj to rozstanie, zamknij ten rozdział i daj sobie szansę na nowy, wartościowy związek. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...