Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina, ból podbrzusza, wrażliwe piersi i pulsowanie a możliwość ciąży


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm mam takie pytanie od wrzesnia moj cykl jest regularny co 30 dni jak nigdy w zyciu w dodatku krwawienie jest brazowe i mniej obfitsze niz zawsze miałam tydzien temu robiłam test wyszedł negatywnie bolał mnie przez 5 dni podbrzusze teraz piersi bolą i są bardzo wrazliwe i mam wrazenie ze brzuch mi sie powiekszył i mam uczucie jak by cos w brzuchu pulsowało a czasek lekko kopło gdy siedze spokonnie czy jest mozliwosc bym była w ciązy ?

Odnośnik do komentarza

współżyje cały czas z partnerem pierwsza moja ciąża rożni sie były wymioty ,brak okresu. A tu od wrzesnia chodzi za mna takie głupie przeczucie jeszcze ten okres jak nigdy przez moje wszystkie lata okres mam miec 4-5 grudnia ale od 3 dni tak piersi bolą ze jak ide to czuje i jeszcze brzuch tak jak by sie zaokraglił i powiekszył zaraz pod biustonoszem w czesniejszej ciaz tak miałam bo miałam układ pośladkowy juz sama niewiem co robic tes robiłam we srode i wyszedł nagatywny pewnie jutro tez zrobie dla pewnosci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...