Skocz do zawartości
Forum

Problemy w relacjach z rówieśnikami


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

chodzę do gimnazjum, nie mam przyjaciół zawsze gdy wracam ze szkoły wracam sam na przerwach siedzę sam, nie mam z nikim porozmawiać zawsze mi dokuczają już nie wytrzymuje nie wiem co robić a weekendy siedzę przed komputerem i z nikim się nie spotykam bo nie mam

Odnośnik do komentarza

Dokuczają mi mówią mi ze jestem gupi śmieją się ze mnie tłamszą mnie podstawówka i gimnazjum mi dokuczają, a weekend wogóle nikt do mnie nie dzwoni zawsze sam siedze weekend nie mam z kim wyjść na dwór, jestem sam. Jak przychodzę do szkoly to niektórzy mnie ignorują mówią też mi dlaczego jestes gupi na przerwach nie mam z nikim pogadac a wszyscy sobie gadają a ja chodze sam na przerwach albo sie ze mnie śmieją nie mam nikogo jestem sam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wspolczuje bardzo, ale chyba nic nie poradzisz na ich zachowanie. Jedyne co mozesz zrobic to pokazac ze wisi Ci ich opinia ? Nie daj im sie.. Nie pokazuj ze rusza cie to co mowia, wiem ze latwo mowic, ale tutaj chyba nie ma innego wyjscia. A nie probowales szukac znajomych poza kregiem szkoly? Zapisac sie na jakies zajecia ? Albo nawet przez internet ? Jak chcesz pogadac to mozesz podac email czy cos, jestem troche starsza ale chetnie z Toba pogadam

Odnośnik do komentarza

ziomale234, a próbowałeś korzystać z pomocy psychologa/pedagoga szkolnego? Możliwe, że problem jest bardziej złożony i dałoby się coś z tym zrobić? Poza tym popieram pomysł, byś nie ograniczał się do znajomych ze szkoły, którzy i tak Cię nie akceptują. Poszukaj sobie przyjaciół poza szkołą - w jakimś kole zainteresowań, w grupie wolontariackiej, na jakimś kursie czy warsztatach... Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...