Skocz do zawartości
Forum

Nerwowa matka


Gość Keracz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dawna mam problem z matką jest ona bardzo nerwowa i dużo krzyczy.. Jestem uczniem 1 gimnazjum oceny są takie średnie, ale to nie przez oceny jest nerwowa.. Tydzień lub dwa zgubiłem podręcznik od biologii oczywiście miała prawo się zdenerwować, lecz dziś bolał mnie brzuch siedziałem w toalecie z 40 minut była już 8:15 kiedy wyszedłem poszedłem do pokoju mama wiedziała, że mnie bolał i dała mi jakieś proszki lecz w pokoju zaczęła krzyczeć, że mam iść do szkoły, a lekcja już się zaczęła ja jej mówiłem, że na Facebooku napiszę do kolegi, że potrzebuję lekcji, lecz ona krzykiem, że pójdę osobiście.. Teraz siedzę w pokoju nadal mnie brzuch boli lecz ona wie lepiej, i że udaję.. Już miałem dzwonić do babci, że mam wszystkiego dość. Potrzebuję rady naprawdę nie wytrzymam.. Jeszcze dodam, że mam 9miesięcznego brata i ona na niego wrzeszczy jak upadnie lub co innego zrobi.. Nie wiem czy ona jest chora psychicznie czy wykończona, ale narazie lepiej, że mnie nie bije.. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że Twoja mama jest zmęczona ma jeszcze małe dziecko, które potrzebuje dużo uwagi.Czy ktoś jej pomaga ?, czy czasem gdzieś wyjdzie z domu?
Staraj się nie sprawiać jej kłopotów swoim zachowaniem, ucz się i może od czasu do czasu pobaw się z bratem.Porozmawiaj z mamą i zapytaj co ją tak denerwuje może potrzebuje pomocy, może babcia by pomogła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...