Skocz do zawartości
Forum

In vitro - wynik testu


Gość sab78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jestem po transferze 5-dniowego zarodka (zabieg był wykonany w Polsce). Cały czas przyjmowałam i przyjmuje Luteinę 3x1, Duphaston 3x1 i Estrofem 2x1.
W 7-8 dpt miałam ciemno-bezowe upławy, przed i po tych 2 dniach były jasno-bezowe.
W 9dpt rano zrobiłam zwykły test, który wyszedł pozytywnie (ucieszyłam sie), po czym jakieś 3 godz. pózniej wykonałam test z krwi, który wykazał tylko 2 mlU/ml (tego właśnie dnia lekarz zalecił zrobienie testu z krwi - oczywiście stan euforii szybko opadł).
Następnego dnia powtórzyłam zwykły test - wyszedł znowu pozytywnie.
Wczoraj czyli 14dpt, rano zrobiłam znowu zwykły test i rownież wyszedł pozytywnie, mimo wszystko poszlam jeszcze raz na badanie krwi - ale wyniki otrzymam dopiero pod koniec przyszłego tyg. (mieszkam poza Polska .. i krew chyba do Chin na badania wysylaja).
Dzisiaj jest 15 dpt - w sumie nic wielkiego mi teraz nie dolega - oprócz lekko bolących i nabrzmiałych piersi i czasami małego 'mrowienia' w podbrzuszu'.
Denerwuje sie 'troche' - przez ten dość długi czas oczekiwania na wyniki testu z krwi.
Czy zwykle testy mogą sie tyle razy 'mylic' ? Czy może leki maja jakiś wpływ na wynik zwyklego testu (z tego co wyczytałam na internecie to raczej nie)? Z góry dziękuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...