Skocz do zawartości
Forum

Zachowanie nauczycielki w stosunku do ucznia


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowanie nauczycielki ,jakie jest z tego co mi psycholog napisał to może być ze ma menopauza, zmęczenie, stres ,handra ,a jakie zachowanie nauczycielki to ze zabrania,zakazuje bym pisał do córki jej i ich znajomej znajomych,oskarza mnie ze osaczac ja ,psycholog stwierdził że to jest dziedzinie zachowanie popiół ze wie ze jestem niepełnosprawny i ciężko mi w zyciu nie powinna w ten sposób zachowywać mnie stosunku .

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Pana wiadomość jest napisana w sposób chaotyczny i nie wszystko zrozumiałam. Z tego, co udało mi się zrozumieć, wynika, że jest Pan niepełnosprawny, a nauczycielka Pana córki zabrania Panu kontaktu z nią. Czy nauczycielka uargumentowała swoje stanowisko w jakikolwiek sposób? Dlaczego nie może Pan kontaktować się z córką? Zabronił Panu sąd? Czy może zachowuje się Pan względem córki w jakiś niepokojący sposób, stąd taka, a nie inna reakcja nauczycielki? Dlaczego ma Pan ograniczony kontakt z córką? Jest Pan po rozwodzie? Nie wszystko jest dla mnie zrozumiałe w Pana wiadomości. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość nie idzie czytać

macius55
Nie nieuargumentowała swoje stanowisko w jakis sposob , ani jak zapytalem sie dlaczego nie moge sie kontaktowac z corka nauczycieli nic nie powiedziala milczenie slowami.Nie nie zabronil mi sad jescze nie, ja nie zachowuje sie niepokojaco co do corki, nie nie jestem po rozwodzie

Gościu, weź się ogarnij, nie idzie zrozumieć co Ty piszesz i nie tłumacz się niepełnosprawnością, Stephen Hawking też jest niepełnosprawny, a jest geniuszem, więc i Ty możesz usystematyzować ten burdel myślowy.

Odnośnik do komentarza

[quote="mgr Kamila Krocz"]Witam serdecznie!

Pana wiadomość jest napisana w sposób chaotyczny i nie wszystko zrozumiałam. Z tego, co udało mi się zrozumieć, wynika, że jest Pan niepełnosprawny, a nauczycielka Pana córki zabrania Panu kontaktu z nią. Czy nauczycielka uargumentowała swoje stanowisko w jakikolwiek sposób? Dlaczego nie może Pan kontaktować się z córką? Zabronił Panu sąd? Czy może zachowuje się Pan względem córki w jakiś niepokoijący sposób, stąd taka, a nie inna reakcja nauczycielki? Dlaczego ma Pan ograniczony kontakt z córką? Jest Pan po rozwodzie? Nie wszystko jest dla mnie zrozumiałe w Pana wiadomości. Pozdrawiam!
Nie uargumentowała swoje stanowisko w jaki cokolwiek sposób.Nie wiem dlaczego nie mogę kontaktować się z corąk zapytałem osobiście jak i wysłałem wiadomośc SMS zadna reakcja na jej odpowiedzi.Nie zachowuje się jakoś niepokojacy sposób. Jestem wolny tj jeszcze nie mam żony jestem na etapie szukania żony przez Internet

Odnośnik do komentarza

"zakazuje bym pisał do córki jej i ich znajomej znajomych,oskarza mnie ze osaczac ja ,"
To zdanie mnie zaniepokoiło.
Piszesz do córki, do wszystkich jej znajomych znajomych i do znajomych znajomych? To co najmniej dziwne, mnie też by to zaniepokoiło.

Odnośnik do komentarza

~unna
"zakazuje bym pisał do córki jej i ich znajomej znajomych,oskarza mnie ze osaczac ja ,"
To zdanie mnie zaniepokoiło.
Piszesz do córki, do wszystkich jej znajomych znajomych i do znajomych znajomych? To co najmniej dziwne, mnie też by to zaniepokoiło.

Nie nie pisze do wszytakich jej znajomych,znajomych i do znajomych.Jak ja poznałem z firmy businesslink, koncertów itp, po przez wydarzenia evenea. Ale nie wszystkich najczęściej poznalem

Odnośnik do komentarza
Gość będę szczery

Po pierwsze: PO JAKĄ CHOLERE DO NICH PISZESZ?
Po drugie: jeśli piszesz do nieznanych sobie dobrze ludzi tak, jak tutaj do nas na forum, to nie dziw się, ze się spotykasz z negatywnym odbiorem. Niepoprawny język to przejaw braku szacunku dla odbiorców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...