Skocz do zawartości
Forum

Seks w prezerwatywie przed dniami płodnymi


FinnJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Po raz pierwszy uprawiałem seks z moją dziewczyną. Oczywiście zaopatrzyliśmy się w prezerwatywy z grubszą warstwą, co nie zmienia faktu, że dwa dni później ukochanej wypadały dni płodne. Później uprawialiśmy seks dzień po dniach płodnych, również z prezerwatywą.
Mam pytanie, czy dwukrotnie kończąc w pochwie, przy pewności nieuszkodzenia gumki, jest możliwość zajścia w ciążę?
Drugie pytanie, czy polecacie globułki jako dodatkowy środek antykoncepcji wraz z prezerwatywą?

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

w czasie gdy ew. ciąża i żeniaczka nie wchodzi w rachubę, to: prezerwatywa i Panentex Oval tylko w dniach tzw. ryzykownych, natomiast w dniach niepłodnych można se pozwolić na samą globulkę, gdyż na "goło" są lepsze odczucia. W małżeństwie, gdy ciąża nie jest tragedią można se pozwolić na kalendarzyk małżeński, czyli seks tylko w dniach niepłodnych, Info: 11dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne. Jest to tzw. drugi okres niepłodności. Pierwszy można wyliczyć cofając się wstecz i odejmując ilość dni "krwawiących"
Zresztą w necie jest program do obliczania dni niepłodnych, wystarczy wpisać w googlarkę: obliczanie dni iepłodnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Tadeusz555

Kolega wyżej widzę ma jakieś kompleksy głęboko zakorzenione w psychice. Mam nadzieję, że Twoja partnerka osiągnęła chociaż jeden nieudawany orgazm. Takie rady schowaj sobie głęboko dla siebie, polecam.

Do autora. Ciąża w takim przypadku jest wręcz niemożliwa. Ale nie 100% pewności nie ma nigdy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź numer jeden i trzy. Oczywiście potrafimy obliczać dni niepłodności. Z tym, że druga połówka ma bardzo nieprzewidywalny okres, niestety... No a z zabawami bez prezerwatywy jeszcze sobie troszkę poczekamy :]
A co do bachora z posta drugiego. Spadaj gościu na drzewo, zajmij się lepiej swoim zakompleksionym malutkim peniskiem, zanim zaczniesz oceniać kogoś innego. Ale najpierw może znajdź dziewczynę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...