Skocz do zawartości
Forum

Natrętne myśli o katastrofie lotniczej


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Mam 16 lat, od ponad roku mam chłopaka,mieszka on w Irlandii,w niedzielę ma do mnie przylecieć i tu pojawia się problem..Nie ma chwili bym nie miała w głowie obrazu katastrofy lotniczej, ciągle się boję,płaczę z tego powodu bardzo często,a jest to płacz napadowy i trudny do opanowania,nie mogę o niczym innym myśleć, trudno mi się na czymkolwiek skupić,czuję ucisk w brzuchu, tracę kontrolę..Wmówiłam sobie,że to przeczucie,że wyczuwam jego śmierć...Bardzo proszę o pomoc,to bardzo męczy...

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze niedziela już niedługo jest. A tak mieszkania nie trzeba posprzątać, popatrzeć co jest w lodówce i skupić się na tym aby coś dobrego przyrządzić. Jesteś pewnie jeszcze uczennicą to jak tak przeżywasz przyjazd chlopaka to może troszkę naukę podgonić, pewnie niedlugo jaki sprawdzian albo klasóweczka? Jak chlopak przyjedzie to i glowy i czasu na ogarnianie szkoły nie będzie , to może coś podgonić trzeba?

A wilka z lasu się nie wywoluje, czyli takich głupot sie nie wymyśla. I nie nakręca się histeri w samej sobie. Przypadki, ze ktoś przewidzial cudzą śmierć sa niezwykle rzadkie, gdyby były normalnością, to żadnych katastrof by nie było, bo każdy swojej ukochanej osobie powiedzialby, nie jedz, nie leć, nie idz, bo ja to mam w głowie i jako kochające cię medium to widzę. Grzecznie byśmy sie temu poddali i szczęsliwie ludzie nie ginęliby w katastrofach. Z nieszczęściami jest ten problem, ze najczęściej dotykają nas jak najmniej się tego spodziewamy. Jak chłopak przyjedzie i taką rozhisteryzowaną panienkę zobaczy to może wymyśli, że na lepszy model trzeba wymienić. Weż się ogarnij i coś pożytecznego zrób.

Pracowitego oczekiwania na sympatię!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...